مجتمع چاپ تداعی در سال 1378 به عنوان یک واحد کوچک خدمات چاپ با بهره گیری از یک دستگاه چاپ نیم ورقی اتوماتیک و یک دستگاه برش پا به عرصه چاپ نهاد. در سال های اولیه شروع فعالیت با توجه به نقش گسترده و اهمیت مراکز خدمات چاپ، این مجموعه کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و پس از مدت کوتاهی توانست علاوه بر ترفیع خدمات  چاپ، خدمات پس از چاپ و قبل از چاپ خود را راه اندازی کند. پس از آن مدیران مجموعه با بررسی بازار و کمبودهای آن به این نتیجه رسیدند که جای یک چاپخانه منسجم چاپ و خدمات پس از چاپ که با مناسب ترین قیمت و بیشترین تنوع و بهترین کیفیت پاسخ گوی نیاز مشتریان باشد خالی است.

برای رفع خلاء در صنعت چاپ کشور، نیاز مبرم به، به روز شدن ماشین آلات و امکانات قبل و پس از چاپ و همچنین بهره گیری از دانش روز، امکانات نرم افزاری و سخت افزاری احساس می شد، که  چاپ تداعی با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب در این موارد توانست مشکلات این امر را مرتفع نموده و در فضایی بالغ بر 1000 متر مربع و 50 پرسنل کارگاهی و اداری، در ارائه هرچه بیشتر و بهتر پروژه های چاپی و تبلیغاتی و رفع نیاز مشتریان محترم  ، خدمات شایان توجهی را ارائه نماید.

این مجموعه منسجم و فعال پس از گذشت 20 سال با در نظر داشتن 3 مقوله مهم: قیمت مناسب، کیفیت مطلوب و سرعت بالا و همچنین راه اندازی انواع محصولات  اختصاصی طبق نیاز مشتریان خود، همچنان در پی ارائه خدمات و محصولات جدید در حوزه چاپ و تبلیغات می باشد . امید است که بتوانیم در راستای خدمت رسانی به مشتریان  عزیز قدم کوچکی برداشته و جایگاه صنعت چاپ کشورمان را ارتقاء بخشیم.

بازار هدف ما

تمرکز مجتمع چاپ تداعی در حیطه فرم های اختصاصی و ارائه محـصولات متنوع و با کـیفیت در این زمـینه است.